help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Середня освіта в Австрії

Австрія — це можливість здобути престижну середню освіту за програмами шкіл США в одній з найбільш комфортних країн Європи!

Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Переваги здобуття середньої освіти в Австрії

навчання за програмами середніх шкіл США

навчання англійською з обов'язковим вивченням німецької мови

можливість прямого вступу до університетів Австрії, без програми підготовки

Середня освіта в Австрії

Австрія — це відмінне місце для тих, хто хоче об’єднати навчання з проживанням в одній із найкомфортніших країн Європи!

Навчання в школах відбувається німецькою та англійською мовами. Навчання у школі спрямовано на розвиток індивідуальності та самостійності у дітей. Поряд з академічними навичками вони вчаться самостійно приймати рішення. Школи надають програми довишівської підготовки, які спрощують подальше навчання у ВНЗ за кордоном. Скільки коштує програма та як стати учнем найкращих шкіл Відня чи Зальцбурга дізнайтесь у менеджерів STUDY.UA.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник бордингових шкіл Австрії в Україні. Будь ласка, залиште заявку, натиснувши на кнопку нижче, для детальної консультації з менеджером та підбору школи та програми.

Середня освіта в Австрії пропонує українським школярам максимум можливостей

 • навчання за програмами середніх шкіл США (тобто ви навчаєтесь в Європі, а після випуску отримуєте атестат США про повну шкільну освіту);
 • навчання англійською з обов’язковим вивченням німецької мови;
 • можливість прямого вступу до університетів Австрії, без програми підготовки;
 • вартість навчання нижча, ніж у США.

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Середня освіта в Австрії
Amadeus International School (Международная школа Amadeus)

Amadeus International School, международная школа-пансион, которая предлагает высокий уровень академической подготовки по программам начальной и средней школы. Начиная с 2014 года школа готовит ребят к международной программе International Baccalaureate. Школа открыла свои двери для зарубежных учеников в 2012 году и уже приобрела всемирную известность и признание. Amadeus является первой школой-пансионом в Вене.

American International School Salzburg (Американская Международная Школа в Зальцбурге)

American International School (Salzburg) является независимой частной школой-пансионом и аккредитована Ассоциацией колледжей и школ США. American International School в Зальцбурге предлагает обучение для школьников по программе американской средней школы. В процессе учебы ребята изучают английский и другие иностранные языки, социологию, науки, математику и прочие дисциплины. Ученики старших классов могут выбрать обучение по программе Advanced Placement (AP), задача которой — фундаментальная языковая и академическая подготовка к поступлению в университет. По окончании программы ученики сдают экзамены, на основе которых могут зачисляться как в европейские ВУЗы, так и в университеты США и Великобритании.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.