Мовні курси у Туреччині

Відкрито набір на 2022 рік!

 • активне навчання у курортних умовах
 • навчання з носіями мови
 • оптимальне співвідношення ціни та якості
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Чому варто обрати Туреччину?

Курортні умови

Англомовне середовище

Доступність курсів

Мовні курси в Туреччині

Літо – це море енергії та маса вільного часу, яке потрібно провести з користю. Щоб влітку дитина не була надана сама собі, поки батьки на роботі, не проводила час за комп’ютером, варто організувати їй канікули, на яких вона кожен день матиме індивідуальну програму.

Мовна школа Antalya Language School у Туреччині – це відпочинок на сонячному березі Середземного моря та інтенсивне вивчення англійської мови.

Туреччина давно перестала бути загадкою для українців, розвинена інфраструктура для відпочинку, великий діапазон цін, доступна вартість проживання та розваг приваблюють мільйони туристів на рік. Поєднуючи відпочинок на морі та мовні курси для українців, дітям легше засвоювати матеріал, ніж на уроках чи додаткових заняттях після школи. Про це свідчать відгуки про нашу роботу у соцмережах. Постійне перебування серед носіїв мови розвиває комунікативні навички.

Туреччина – це не тільки відпочинок, але й ефективне навчання

Мовна школа Antalya Language School знаходиться в одному з великих міст Туреччини – Анталії. Самі мешканці називають його «Турецькою Рів’єрою». Анталія визнана одним із найбезпечніших курортів для відпочинку з дітьми. У 2015 році це місто відвідало понад 3 млн. сімей з дітьми. Це говорить про дотримання норм для безпечного відпочинку дітей різного віку. Поки студенти на заняттях чи екскурсіях, їх доглядатимуть представники школи. Батьки відпочивають, не переймаючись безпекою дитини.

Програма школи Antalya Language School відбувається на території Університету Акденіз. Він розташований за п’ять хвилин ходьби від пляжу в центрі міста і оснащений усім необхідним для відпочинку: фітнес-центр, спортивні майданчики, футбольне поле та тенісний корт.

Школа Antalya Language School з 2010 року організовує мовні курси для українців та дітей інших країн від 12 до 17 років за демократичними цінами.

Ціна залежить від тривалості курсу. Розрахувати точну вартість програми допоможуть Вам менеджери STUDY.UA.

І за роки практики сформувалася ефективна програма навчання, яка включає:

 • попереднє тестування на рівень володіння мовою;
 • індивідуальний підбір системи навчання з результатів тесту;
 • вивчення англійської з носіями;
 • невеликі класи;
 • інтенсивні уроки англійської до обіду;
 • необхідні для вивчення навчальні посібники;
 • постійна присутність дорослих;
 • активний відпочинок.

У вартість програми входить: попереднє тестування, навчання англійської мови, навчальні посібники, проживання та трансфер, екскурсії та спортивні заходи, сертифікати про проходження навчання.

Відгуки батьків та дітей, залишені в наших групах у соцмережах – це докази ефективності вивчення іноземних мов в атмосфері відпочинку та розваг.

Мовні курси у Туреччині

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.