help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Мовні курси на Мальті

Вивчення англійської мови для студентів віком від 16 років

 • загальний та інтенсивний курс
 • комбінований курс
 • курси спеціалізованої англійської
 • курси підготовки до мовних іспитів
 • сімейні програми
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Мовні курси для студентів на Мальті

Мальта відома м’яким кліматом, сонячною погодою та теплим Середземним морем. Саме сюди приїжджають студенти з різних країн, щоб поринути в англомовне середовище та насолодитися морським відпочинком.

Мовні школи Мальти пропонують кілька програм вивчення англійської мови для студентів віком від 16 років та дорослих:

 • загальний курс;
 • інтенсивний курс;
 • комбінований курс;
 • курси спеціалізованої англійської;
 • курси підготовки до мовних іспитів;
 • сімейні програми.

Будь ласка, залиште заявку для індивідуальної консультації та підбору мовної школи на Мальті.

Курси англійської мови на Мальті від STUDY.UA: програми та ціна

Навчання мові відбувається як у місцевих школах, так і у міжнародних навчальних закладах, що мають філії у великих державах (таких як Велика Британія, Іспанія та Франція).

Для Мальти характерний м’який клімат та велика кількість сонячних днів впродовж року. Деякі школи оснащені басейнами, тренажерними залами, ігровими кімнатами, тому ви відкинете всі проблеми, поринете у вивчення мови та відпочинете морально та фізично.

Курси англійської мови в школах Мальти пропонують кілька видів програм, які відрізняються за ціною. В рамках загального мовного курсу ви вивчите основи мови та зможете вільно спілкуватися у повсякденному житті, як в усній, так і в письмовій формі.

Також ви можете вибрати комбінований курс англійської мови, що поєднує групові заняття та індивідуальні уроки з викладачами. Відгуки учасників подібних програм підтверджують їхню високу ефективність.

STUDY.UA надає весь комплекс освітніх послуг на Мальті та є офіційним представником в Україні ВНЗ та бордингових шкіл Мальти!

Якщо ви бажаєте продовжити навчання за кордоном, вам необхідно буде пройти міжнародне тестування на рівень володіння мовою. З освітньою компанією STUDY.UA в рамках спеціального мовного курсу ви підготуєтесь до складання такого іспиту.

Мовні школи цього середземноморського острову пропонують спеціалізований курс англійської. У навчанні за такою програмою зроблено акцент на професійну лексику та термінологію. Вибирайте спеціальність, що вас цікавить, і вивчайте англійську мову в рамках своєї професії.

Якщо ви прогресивна сім’я, яка бажає спільно вивчати англійську за кордоном, сімейна програма дозволить вам поєднати навчання, захопливі екскурсії та відпочинок на пляжі.

Вартість мовних курсів на Мальті

Ціна програм з вивчення мови залежить від тривалості та інтенсивності навчання. У вартість деяких програм вже включено ціну проживання, харчування та культурно-розважальних програм.

Ознайомтесь з відгуками учасників наших програм. Вони розкажуть вам про переваги та особливості кожного курсу англійської мови, пам’ятки острова та результати навчання.

Ми пропонуємо курси англійської мови на Мальті лише у зарекомендованих акредитованих коледжах — як невеликих мальтійських, так і великих всесвітньо відомих мовних школах, які мають свої філії на Мальті. Влаштуйте собі канікули на сонячному острові, результатом яких стане впевнене володіння англійською мовою як у повсякденному житті, так і у професійній діяльності.

 

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Сплануйте літо зі STUDY.UA!

Мовні курси на Мальті
Ace English Malta

Ace English Malta – это языковая школа республики Мальта, основанная относительно недавно — в 2012 году. Сильная сторона языкового центра — авторитетные преподаватели, многие из которых имеют более чем 20-летний опыт работы со студентами. Кроме того, школа аккредитована Министерством образования Мальты.

Cavendish School of English, Malta

Cavendish School of English – языковая школа, которая более 30 лет специализируется на преподавании английского языка иностранным школьникам и студентам.

EC European Center

Центры EC в Великобритании аккредитованы Британским советом и являются членами English UK. Центр EC на Мальте полностью признан Министерством образования Мальты и является членом FELTOM.

EF Education First Malta

Изучайте английский язык на одном из лучших мальтийских курортов — Сент-Джулиансе. Мягкий средиземноморский климат, песчаные пляжи и масса возможностей для занятий водными видами спорта и насыщенного внеклассного отдыха сделают ваше лето незабываемым! Занятия по английскому языку проводятся в современных, оснащенных кондиционерами аудиториях. В школе есть просторная зона отдыха на открытом воздухе, терраса и аудитории для самостоятельных занятий.

European Center

Центр на Мальте — это крупнейшая школа EC в мире, она расположена в самом центре Мальты в собственном суперсовременном пятиэтажном здании в престижном районе Сент Джулианс на берегу Средиземного моря. Студенческая резиденция — это ещё одно пятиэтажное здание, в пяти минутах ходьбы от школы. Центры EC аккредитованы Британским советом. Мальта — это прелестный остров в Средиземном море, который более 150 лет был колонией Великобритании. С тех пор и до сегодняшнего дня, на Мальте два государственных языка — английский и мальтийский.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.