help
Киев
arrow
  • Киев
  • Онлайн
  • Одесса
Перезвоните мне
София Яремова
«Потрібно шукати своє особисте місце під сонцем».
София Яремова
Гронинген, Нидерланды
10.04.2020
4.8
(5)
У старшій школі розпочинається період як непростих запитань до самої себе, так складних рішень, які матимуть вплив на хід життя:
— Чого я хочу?
— Ким я планую стати?
— Де я планую навчатися або жити?

Потрібно шукати своє особисте місце під сонцем. Тому, порадившись, з батьками, яким я дуже вдячна за підтримку та надані можливості, ми вирішили, що єдиний спосіб зрозуміти, чого я хочу — це спробувати. Було страшно, але й захопливо. Те, в чому я була впевнена: я навчатимусь за кордоном, мова навчання буде англійська, творча спеціальність.

Рік 2016. Спочатку були англомовні табори у Канаді. Взимку та влітку 🙂 Канада, як країна, залишила яскравий слід в моїй пам’яті. А приймаюча сім’я (host family), в якій я проживала під час навчання, подарувала приємні спогади: дуже добрі та приязні люди, з якими ми спілкуємось і досі.

Пошуки свого місця продовжувались. В мене нова пристрасть — акторська майстерність.

Рік 2018. На цей раз — це США, а саме — New York Film Academy у Лос-Анджелесі. Я вже згадувала, як я вдячна батькам? 🙂 Три тижні інтенсивних занять з акторської майстерності, запаморочливі екскурсії та знайомства з дуже талановитими студентами, які стали добрими друзями. Навчання з ними стало в рази цікавіше, адже поруч — твої однодумці.

Літо 2019. Знову NYFA. Але на цей раз у Нью-Йорку! Тепер я зрозуміла, чому відвідавши NY, ти мрієш туди повернутись. Місто захоплює твоє серце з першої секунди. Проте навчання в цей раз було «challenging”. Я вирішила спробувати режисуру і вона давалась мені складно. Та, по правді, з друзями не пощастило. Мабуть, я мала занадто багато очікувань, базуючись на минулому досвіді.

Однак після цієї поїздки я усвідомила одну важливу річ: в найближчі 5 років я хочу жити та отримувати вищу освіту за кордоном, але ближче до власного дому. Раніше я марила Америкою, але лише спробувавши, я відчула, що це не моє. 

Зараз я закінчую коледж та готуюсь до вступу до ВНЗ. Це один із найважливіших етапів свого життя, від якого залежить моє майбутнє. Ми з батьками зупинили свій вибір на Нідерландах, на напряму International Communication, де я зможу поєднати творчість та бізнес.

Я дуже щаслива, що поруч були люди, які підказували та підтримували, досліджували тенденції в освіті, ставили правильні запитання та направляли. Зараз я говорю про співробітників STUDY.UA, з якими нас єднає співпраця в декілька років.

Здається, я все більше і більше наближаюсь «до свого місця». І щоб не трапилось далі, я готова боротися та проживати свій шлях свідомо.

Насколько полезен был отзыв?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 5

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.