help
Киев
arrow
 • Киев
 • Онлайн
 • Одесса
Перезвоните мне

Програма підготовки до вступу в університети Австрії

Ми раді запропонувати вам програму підготовки для навчання в Австрії, адже за останні роки все більше клієнтів вважають Австрію однією з кращих країн для отримання вищої освіти. Австрія насправді має багато переваг. Перш за все варто сказати, що вартість навчання складає всього 742 євро за семестр. Зауважте, що маючи австрійську студентську візу, ви маєте змогу працювати і підтримувати себе матеріально. Крім того, подавати документи можна протягом всього року, а зарахування до університетів проводиться 2 рази на рік — до 1 лютого та до 1 вересня.
Ми можемо запропонувати вам підготуватися до вступу до наступних університетів:
Відень
Університети Відня пропонують для вивчення більш, ніж 170 спеціальностей, тому досить важко їх перерахувати, але вивчати у Відні можна практично все 🙂
 • Universitat Wien
 • Medizinische Universitat Wien
 • Technische Universitat Wien
 • Wirtschaftsuniversitat Wien
 • Akademie der bildenden Kunste
 • Universitat fur angewandte Kunst in Wien
 • Universitat fur Musik und darstellende Kunst in Wien
Грац
Найбільший конкурс за спеціальностями психологія, фармацевтика, біологія та молекулярна біологія.
 • Medizinische Universitat Graz
 • Technische Universitat Graz
 • Universitat Graz (Karl-Franzens-Universitat Graz)
 • Universitat fur Musik und Darstellende Kunst Graz
Лінц
 • Universitat Linz (Johannes Kepler Universitat Linz)
 • Kunst Universitat Linz — Universitat fur kunstlerische und industrielle Gestaltung
Зальцбург
Високий рейтинг в університеті Зальцбурга мають факультети права, мовний факультет (у тому числі філологія, германістики та слов’янські мови) та природничих наук.
 • Universitat Salzburg (Paris-Lodron-Universitat Salzburg)
 • Universitat fur Musik und darstellende Kunst (Mozarteum Salzburg)
Інсбрук
 • Universitat Innsbruck (Leopold-Franzens-Universitat Innsbruck)
 • Medizinische Universitat Innsbruck
Крім державних, в Австрії діють також приватні університети. Вступити до них простіше ніж до державних університетів, крім того є можливість навчання англійською мовою. Однак, і вартість навчання у приватних університетах значно вища.

Тривалість навчання у ВНЗ Австрії

Тривалість навчання в університетах Австрії становить від 4 до 6 років. Однак слід зазначити, що система навчання у ВУЗах Австрії дає студентам свободу вибору у відвідуванні лекцій та індивідуальний графік складання іспитів. Відповідно, студенти можуть індивідуально коректувати тривалість навчання, залежно від власних можливостей.

Вимоги до абітурієнтів

У більшості ВНЗ Австрії немає вступних іспитів. Практично єдиний виняток з цього правила складають творчі спеціальності, наприклад, пов’язані з музикою, образотворчим мистецтвом і т.д. Відбір абітурієнтів ВНЗ Австрії здійснюється за конкурсом оцінок, отриманих у себе на батьківщині. Крім того, обов’язковою вимогою для іноземних студентів є складання тесту на знання німецької мови. Академічні вимоги: студенти які планують навчатися в Австрії повинні закінчити 2 академічні курси в Україні. Зверніть увагу, що ви зможете вступити тільки на ту спеціальність, за якою навчаєтеся в Україні. Вимоги до знання німецької мови відрізняються і необхідний рівень, як правило, В2 або С1.

Програма підготовки до вступу в університет

Програма підготовки проходить у місті Відень в Австрії, і включає в себе вивчення німецької мови, що є обов’язковою вимогою для вступу до австрійських університетів. Крім того, протягом всієї програми підготовки ви будете відвідувати спеціальні консультації, на яких спеціаліст коледжу допоможе вам обрати бажаний університет, спеціальність, згідно до ваших побажань та академічних успіхів. Також ви будете відвідувати спеціальні семінари для підготовки до навчання в австрійському університеті, адже системи навчання між нашими країнами суттєво відрізняються і без підготовки вам буде досить важко зорієнтуватись у навчанні. Протягом навчання ви будете складати екзамени на знання німецької мови і коли ваш рівень буде достатнім спеціалісти коледжу допоможуть вам підготувати та подати документи для вступу в університет вашої мрії.

Умови вступу

 • закінчений 1, або 2 курси українського університету;
 • знання німецької мови, або готовність її вивчати. Розпочати участь у програмі можливо без знань німецької мови.

Тривалість програми

Від 12 тижнів до 52 тижнів залежно від рівня німецької мови на початку програми.
Початок програм
Протягом року, важливо розпочати участь у програмі мінімум за 3, 4 місяці до бажаної дати початку навчання.

Вартість програми

Період навчання Стандартний курс Інтенсивний курс
12 тижнів 2964 EUR 4008 EUR
17 тижнів 3424 EUR 4903 EUR
26 тижнів 4152 EUR 6514 EUR
39 тижнів 5442 EUR 8841 EUR
52 тижнів 6644 EUR 11168 EUR
Додатково оплачуються проживання, послуги компанії, візові збори, медичне страхування та проїзд.
Курс включає:
 • Стандартний курс — 20 уроків на тиждень, інтенсивний курс — 30 уроків на тиждень (1 урок = 45 хвилин). Курс включає вивчення німецької мови, уроки граматики, синтаксису і розширення словникового запасу, аудіювання та розуміння прочитаного тексту;
 • Групи максимум 8-12 студентів;
 • 5 уроків на тиждень (2-3 рази) культурні та розважальні програми, наприклад, відвідування екскурсій, прослуховування лекцій та перегляд відеофільмів про австрійську музику, мистецтво, історію, літературу, архітектуру та географію, уроки віденського вальсу, спортивні заходи та ін.
 • 8 уроків курсу підготовки до іспиту з німецької мови (Zertifikatsprufung und Prufungsgebuhr B2 Mittelstufe Deutsch);
 • 2 конусультації з персональним куратором, який буде надавати допомогу в підготовці до вступу в університет. Ви будете проінформовані про австрійську систему освіти і дізнаєтесь на які факультети і за якою спеціальністю подавати документи!
 • Сертифікат про закінчення курсу з вказаним рівнем знань німецької мови;
 • Безкоштовну оренду підручників протягом усього навчання, або знижка 50% для бажаючих купити підручники;
 • Безкоштовне користування комп’ютерами, книгами, CD, DVD і журналами у бібліотеці коледжу;
 • Консультації студентської служби з понеділка по п’ятницю;
 • Безкоштовний Інтернет & безкоштовний Wi-Fi доступ в Інтернет;
 • Student Guide по Відню з цікавими порадами;
 • Студентська картка зі знижками на концерти, в ресторани, спортивні комплекси та магазини.

Найпоширеніші запитання

Де я буду жити?
Більшість студентів живуть в студентських гуртожитках або у багатокімнатних квартирах, де у кожного студента є своя кімната. Вартість проживання в Австрії складає від 200 до 350 євро. Ми можемо забронювати вам проживання на весь курс, або на перший місяці навчання. Зазвичай ми радимо бронювати проживання на перший місяці, якщо воно вам сподобається, ви зможете залишитись жити там на весь курс і сплатити подальшу вартість у коледжі, а якщо захочете змінити житло, то протягом місяця ви звикнете до проживання у Відні, познайомитесь з іншими студентами та зможете знайти житло за власним смаком. Ми пропонуємо проживання у приймаючих сім’ях, де ви зможете спілкуватися німецькою мовою весь час. Можуть бути варіант з харчуванням, або без харчування. Також ми можемо запропонувати проживання у студентській резиденції, або студентській квартирі, де ви зможете познайомитись з новими друзями та разом готуватися до екзаменів.
Як визначити свій рівень знань німецької мови і як дізнатися тривалість курсу який мені необхідно прослухати?
Після укладання угоди ви пройдете письмове та усне тестування і коледж запропонує вам курс згідно до результатів тестування. Крім того, ви можете розпочати участь у програмі без знань німецької мови. Ви почнете вивчати мову на наших курсах, а потім продовжите вивчення у Австрії. До речі, перший місяць навчання на курсах ви отримаєте безкоштовно!
Коли розпочати участь у програмі та які документи подавати?
Найголовніша порада — це розпочинати участь у програмі заздалегідь, адже вам потрібно буде пройти досить серйозну програму підготовки, зібрати необхідні документи, подати документи на візу та підготуватися до від’їзду. Так як тільки оформлення візи тримає 8 — 12 тижнів, то бажаний термін для початку програми — приблизно за 4, або 5 місяців до від’їзду в Австрію.
З чого почати?
Перший крок для вступу до австрійського університету – завітати для попередньої консультації до освітньої компанії STUDY.UA, протестувати знання німецької мови та попередньо обрати напрямок навчання. Для того, щоб укласти угоду по програмі навчання в Австрії, візьміть з собою ксерокопію першої сторінки українського паспорту, маленьку фотографію та першу частину вартості програми — 250 євро у гривнях. Ми будемо ради почати працювати з вами!