help
Київ
arrow
 • Київ
 • Онлайн
 • Одеса
Передзвоніть мені

Магістратура в Італії

Програми магістратури та MBA в італійських ВНЗ

Зв'язатися з нами
academic
Зв'язатися з нами

Магістратура та MBA в Італії

Італійській освіті немає рівних у сфері моди, культури та витончених мистецтв. Тому той, хто вирішив здобути науковий ступінь магістра в Італії, повинен звернути увагу саме на ці напрями. Для іноземців та для українців є навчальні програми англійською мовою, але італійську все-таки варто освоїти хоча б на початковому рівні. Вартість навчання може змінюватись в залежності від міста та обраного університету. Зазвичай його ціна невисока. Для українців вона становить від 600 до 3000 євро на рік. У комерційних навчальних закладах ціни дещо вищі. Вартість року навчання тут може коштувати від 6000 до 20000 залежно від напрямку магістратури.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник англомовних університетів Італії в Україні. В Італії відкрито навчальні заклади сфери міжнародного бізнесу, моди та дизайну.

Вступ та подання документів для українців

Залежно від вибраного навчального закладу, перелік документів може відрізнятися. Основними документами є:

 • Диплом бакалавра;
 • Результат тесту англійської мови IELTS;
 • Мотиваційний лист англійською мовою;
 • Резюме.

Як оформити документи для вступу на магістратуру

Італія — країна давніх традицій. Тому й порядок зарахування до університету тут суттєво відрізняється від інших країн. Відмінним помічником в оформленні документів для вступу до магістратури може стати компанія STUDY.UA.

Наші фахівці вже не один рік співпрацюють із провідними навчальними закладами цієї країни. Вони з задоволенням допоможуть абітурієнту зібрати документи, скласти необхідні тестування, написати заяву на навчання англійською мовою та оформити візу, яка уможливить здобуття вищої освіти в цій країні.

Вирушаючи на продовження навчання в магістратурі, незайвим буде ознайомитись із законодавством Італії та дізнатися на яких умовах студент має право там працювати. У цих питаннях абітурієнту також можуть допомогти співробітники нашої компанії. Студенти, які звернулися до нас за допомогою, залишають позитивні відгуки про професіоналізм наших співробітників.

Навчання в Італії — це шанс поринути у цікаву та багату культуру цієї країни. Якийсь час прожити відповідно до її традицій та укладів. Магістратура тут дає можливість у майбутньому для стрімкого кар’єрного зростання, отримання новими корисних знайомств та мовної практики.

Магістратура в Італії
Ca’ Foscari University of Venice

Университет Ка’ Форкари предлагает программы обучения на английском и итальянском языках, а также возможность получения двойной или объединенной степени с многочисленными европейскими ВУЗами, а также университетами и колледжами других стран мира.

Istituto Europeo di Design

Istituto Europeo di Design был создан в 1966 году итальянским журналистом Франческо Морелли. Университет предлагает получение высшего образования в таких областях, как Fashion, Design, Art, Marketing, Management и Communications. За период своего существования ВУЗ из творческой мастерской превратился в огромную международную сеть университетов, в которой студенты могут получить степень бакалавра или магистра по более чем 300 программам. Преподаватели Istituto Europeo di Design — практикующие специалисты в сфере визуальных искусств, дизайна, коммуникаций и моды. Многие из преподавателей — мэтры, которые известны во всем мире: Стефано Пилати, Сара Майно и Луиза Бецци.

Istituto Marangoni

Istituto Marangoni — лидирующий европейский институт сферы моды и дизайна, который имеет кампусы в трех столицах мировой моды – Милане, Париже и Лондоне. Основан в 1935 году Джулио Марангони. Каждый год более 2000 студентов выбирают Instituto Marangoni и начинают обучение на 18 различных программах бакалавриата и магистратуры по всем направлениям моды и дизайна.

John Cabot University

John Cabot University (JCU) — аккредитованный американский университет, расположенный в самом центре Рима. JCU был основан в 1972 году как американский гуманитарный университет, аккредитованный Комиссией по высшему образованию Среднеатлантических Штатов (Middle States Commission on Higher Education).

Laureate Design Universities

Laureate Design Universities – это университеты, которые специализируются на безукоризненном преподавании специальностей в области Искусства, Архитектуры и Дизайна. Университеты группы Laureate Design Universities открывают перед вами безграничные возможности. Хотите изучать Искусство и Дизайн в Италии? Или Медиа-дизайн в Новой Зеландии? Laureate Design Universities – это современные кампусы в самых креативных и творческих городах мира! Откройте для себя все возможности для международной карьеры.

Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences (MHMK) — крупнейший немецкий университет, который готовит специалистов в сфере Медиа и Коммуникаций, Менеджмента и Дизайна. ВУЗ располагает 6 учебными центрами в Мюнхене, Штутгарте, Гамбурге, Берлине, Кёльне и Милане.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
 • Гарантія зарахування
 • Академічна підготовка
 • Мовна підготовка
 • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Маєте питання? Заповніть форму, а наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

academic

Повний супровід від STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити студентську візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.