help
Київ
arrow
  • Київ
  • Онлайн
  • Одеса
Передзвоніть мені

Бізнес-освіта в Канаді

Розпочато вступну кампанію на 2022-23 рік!

Університети та коледжі Канади пропонують програми вищої освіти у сфері бізнесу. Навчайтеся за обраним напрямом, поєднуйте навчання з оплачуваним стажуванням за фахом та отримуйте реальний практичний досвід у бізнесі.

  • найкраще місце для здобуття ступеня MBA
  • повний супровід до та після вступу
Отримати консультацію
academic
Отримати консультацію

Чому варто вибрати бізнес-освіту в Канаді?

бізнес-навчання має демократичну вартість (більшість канадських навчальних закладів отримують фінансову підтримку від держави, завдяки чому вартість навчання значно нижча, ніж в аналогічних американських школах);

можливість вибору програми навчання у сфері бізнесу (певні предмети);

практика (у період навчання студенти можуть проходити практику у відомих канадських компаніях, набуваючи нових навичок та застосовуючи отримані теоретичні знання);

канадська бізнес-освіта нічим не поступається аналогічним європейським школам (дипломи та сертифікати визнаються в усьому світі, тому ваші шанси отримати добре оплачувану роботу збільшуються);

помірні ціни на проживання (у порівнянні з США).

Бізнес-освіта в Канаді

Канада — одна з топ-країн світу для здобуття бізнес-освіти. Щорічно за якісною освітою сюди приїжджають тисячі студентів з усіх куточків планет. Навчання в Канаді на 20-25% дешевше, ніж навчання в США, при цьому якість освіти не поступається американській. Канада залучає своїм інноваційним підходом до навчання, великим переліком навчальних програм, у тому числі у сфері бізнесу, та їхньою практичною спрямованістю. Крім того, на кампусах ВНЗ Канади успішно працюють бізнес-інкубатори, які можуть стати для студентів першим кроком до запуску бізнесу або стартапу.

У Канаді програми бізнес-освіти надають як університети, так і коледжі. Коледж у Канаді, як і університет, є вищим навчальним закладом. Часто студенти обирають програми з вивчення бізнесу саме у коледжах Канади. Коледж дає більше практичних знань та максимум можливостей для швидкого старту та успішної кар’єри. Крім того, тривалість навчання у коледжах — на 1-2 роки менша, ніж в університетах.

Компанія STUDY.UA — офіційний представник канадських ВНЗ в Україні. Канадський центр STUDY.UA уклав договори про співпрацю з 50 ВНЗ країни. Будь ласка, залиште заявку на індивідуальну консультацію з експертом з освіти в Канаді та підбору програми вищої освіти.

Бізнес освіта в Канаді

Канада — країна, яка відкриває перед абітурієнтами нові можливості у сфері бізнес-освіти. Багато наших співвітчизників обирають для здобуття ступеня MBA саме канадські університети, оскільки бізнес навчання тут відрізняється порівняно невисокою вартістю, що ніяк не позначається на його якості.

Переваги здобуття бізнес освіти в Канаді

У країні достатньо спеціалізованих шкіл, які пропонують програми навчання MBA за такими напрямами: приватне підприємництво, маркетинг, фінанси, бухгалтерія, стратегічний менеджмент, кадрова політика тощо. 

Освіта Канади славиться насамперед сильним викладацьким складом, а також цілком реальною можливістю працевлаштування після закінчення ВНЗ. Практично всі канадські навчальні заклади надають своїм студентам можливість пройти реальну практику у великих компаніях, але платять практикантам небагато. Однак варто зауважити, що після успішного завершення курсу навчання, слухач має реальну перспективу отримати високооплачувану посаду в одній із канадських фірм.

Бізнес-навчання в Канаді специфікою та методами викладання схоже на американське. Курс теорії практично повністю складається з вивчення історій успіхів світових бізнесменів, а також опис реальних бізнес-кейсів. Практичний курс занять полягає у створенні слухачами нових проєктів та взаємодії з реальними бізнесменами.

Важливо знати, що будь-який навчальний заклад, окрім аудиторій, має різні спортивні секції, творчі гуртки та інше. Не сумнівайтеся, Канада — країна, де ви зможете отримати якісну бізнес-освіту.

Бажаєте дізнатися більше інформації про канадські бізнес-школи? Зверніться за консультацією до компанії STUDY.UA, і ми допоможемо вам вибрати ідеальне місце для навчання.

Все про навчання та життя в Канаді

Все про навчання та життя в Канаді

Відгук випускника SAIT Polytechnic

У 2017 році Максим Бузницький закінчив університет SAIT Polytechnic у місті Калгарі, провінції Альберта. У цьому відеоролику Максим поділився враженнями про навчання та життя в Канаді, а також подальшими кар'єрними планами. Можливо, незабаром і ви поділитеся з нами своїми враженнями!

Бізнес освіта в Канаді
Fleming College

Fleming College, так же известный, как Sir Sandford Flemming College, – это колледж прикладных искусств и технологий, расположенный в Питерборо (Онтарио). На сегодняшний день в стенах Flemming College обучаются около 6, 000 студентов, количество выпускников — 65, 000. Колледж Flemming предлагает более чем 100 программ обучения в таких областях, как Community Development and Health, Environmental and Natural Resource Sciences, Visual and Fine Arts, Justice and Business Studies и по другим направлениям.

Lambton College

Lambton College,предлагает свои учебные программы местным и международным студентам уже около 50 лет. Выпускники Lambton College имеют конкурентные преимущества в области трудоустройства и практического опыта работы. Многие из академических программ включают опыт совмещенной работы. Иностранные студенты также имеют право на получение разрешения на работу по окончании обучения.

Manitoba Institute Of Trades And Technology

Manitoba Institute Of Trades And Technology — один из лучших ВУЗов Канады по подготовке специалистов технического направления. Здесь учатся более 7,000 студентов. Институт основан в 1983 году, когда центры профессиональной подготовки St. Vital, Assiniboine South и Fort Garry School Divisions объединились в Manitoba Institute of Trades and Technology. Программы Института предпринимательства и технологий Манитобы очень практичны и напрямую связаны с индустрией. Практика является частью учебного процесса.

Mohawk College

Mohawk College был основан в 1967 году и на сегодняшний день является одним из ведущих государственных высших учебных заведений, занимая Топ Рейтинга “Успешных студентов”. Для колледжа характерен высокий процент (85.5%) трудоустройства выпускников по региону Торонто – Гамильтон, провинции Онтарио.

NSCAD University (Колледж искусств и дизайна Новой Шотландии)

NSCAD University (Колледж искусств и дизайна Новой Шотландии) является одним из старейших независимых учебных заведений Канады, предлагающих образовательные программы по наиболее актуальным направлениям искусства, дизайна и культуры.

Wilfrid Laurier University (Уилфрид Лорье)

Wilfrid Laurier University — государственный канадский университет расположенный в городе Ватерлоо, Провинция Онтарио. Университет характеризуется огромной популярностью и сравнительно недорогими для столичной провинции программами. Невысокие цены, однако, никак не сказываются на качестве образования.

Готуємо до вступу у закордонні виші понад 20 років!

ACADEMIC START
  • Гарантія зарахування
  • Академічна підготовка
  • Мовна підготовка
  • Профорієнтація
academic

Популярні відгуки
Юлія Яцун
Последипломная программа “Управление Маркетингом” в Sheridan College
Вот и пролетел год обучения в Sheridan College, в городе Миссисага, на последипломной программе «Управление Маркетингом», с практикой. Я очень люблю путешествовать, побывала во многих странах, включая Великобританию, страны Европы, Южную Корею, Америку, Индию, Таиланд… Знакомство с Канадой Знакомство с Канадой, а точнее с Торонто, началось 2 года назад, когда я решила подтянуть свой английский язык в школе ILSC. Это были незабываемые 3 месяца обучения в одной из лучших языковых школ Канады, в самом центре Торонто. За это время я успела познакомиться с очень многими студентами из разных стран мира, с некоторыми из них я до сих пор общаюсь и встречаюсь в свободное время. Многие студенты со школы собирались...
Читати коментар повністю

Вступайте в ТОП навчальні заклади світу зі STUDY.UA

20 років

досвіду на ринку міжнародних освітніх програм

330

партнерських університетів у США, Канаді та Європі

2000

студентів щорічно вирушає на навчання за кордон

300

фахівців забезпечують високу якість послуг

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Отримати безкоштовну консультацію

Виникли питання? Заповніть форму і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом

academic

Безкоштовна консультація від експертів STUDY.UA

Допоможемо обрати навчальний заклад та програму підготовки, оформити візу, а також успішно вступити та отримати підтримку під час навчання.