help
Киев
arrow
  • Киев
  • Онлайн
  • Одесса
Перезвоните мне
Вадим Пухальский
«Нова зона комфорту або Swiss Hotel Management School».
Вадим Пухальский
Лезен, Швейцария
12.04.2021
4.4
(23)
Преспектива, можливості , знайомства та безцінний досвід — саме так я можу охарактезувати моє навчання в Swiss Education Group. Закінчуючи 4 курс університету в маленькому місті Чернівці, я вже обдумував та був зосереджений в пошуках навчання за кордоном, не дивлячись на переконання та заперечення моїх однодумців. Відвідавши безліч країн, разом зі Сполученими Штатами Америки в далекому 2017, я зрозумів для себе, що продовжуватиму своє навчання далеко від рідного міста. В нас час це цілком можливо, якщо знаєш які двері відкривати.

Найважче було визначитися з країною, адже в пріорітети був виключно готельно-ресторанний бізнес. І тут почалося: форуми,освітні виставки,онлайн-вебінари, консультації. З посмішкою на устах згадую ці часи і дивлюся на офіційний транскрип про закінчення найпрестижнішої школи готельного бізнесу у світі.

Без обговорень я вибрав Швейцарію. Гадаю, тут не потрібно розповідати чому — це безсумніву країна найвишуканішого сервісу в сфері hospitality. Високий бал IELTS довго не змусив мене чекати. Через декілька днів я отримав листа від експерта STUDY.UA про своє зарахування в SHMS  (Swiss Hotel Management School).

Практика від топових бізнесменів та керівників. Наприклад: лекції від  директора Nestle чи власника мережі готелів по всьому світі Mandarin Oriental. Ось що таке бути студентом престижної школи готельного бізнесу.

Так, погоджуюсь що навчання інтенсивне, адже лише за рік ти отримуєш практику у всіх ланкaх сфери обслуговування гостей: організація бізнес-ланчів, церемоній, управління рестораном та багато іншого.  Це безцінний досвід, де ти не лише вивчаєш щось нове, а прокачуєш себе як особистість. Від цього і фраза «нова зона комфорту» — зона росту професіонала та індивіда.

Окрім того, школа допомагає студентам в пошуках професійної інтернатури в престижних готелях та ресторанах світу, включно з моїм досвідом в мережі Intercontinental, де я пройшов 6-ти місячну практику в IHG Hotel group  в Дубай минулої осені.

 

Моя порада: немає нічого неможливого. Те,що вчора здавалось недосяжним, сьогодні може стати твоєю реальністю і ти з впевненістю зможеш сказати, що ти — випускник престижного закладу Швейцарії, Канади чи США.

Насколько полезен был отзыв?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.4 / 5. Количество оценок: 23

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.